Nurkowanie na Filipinach

Filipiny dają wiele możliwości, dlatego jeśli kochamy nurkowanie i niesamowite wrażenia podwodne to trzeba będzie wybrać z jedną filipińskich wysp, a przekonamy się, że było warto tam popłynąć.

Będzie to niezapomniana przygoda, która spełni wszystkie nasze oczekiwania, dlatego im szybciej się tam pojawimy tym lepiej dla nas. Jeśli ktoś jest miłośnikiem bitew, jakie miały miejsce podczas II wojny światowej to będzie bardzo zadowolony z zatoki Coron na Filipinach.

To idealne miejsce do nurkowania. Na dnie znajdziemy okręty marynarki japońskiej, które bardzo dobrze się zachowały. Jest to jedno z wielu miejsc, jakie podczas takiej wybieramy zobaczymy, ale na pewno jest to coś oryginalnego i niepowtarzalnego, dlatego wiele osób będzie tutaj zaskoczonych i to w sensie pozytywnym tego słowa. Poza wrakami można również nurkować w jezioro wulkanicznym, które wygląda niesamowicie i nie znajdziemy drugiego takie miejsca do nurkowania. Na pewno będziemy wracać z Filipin bardzo zadowoleni, bo jest to miejsce niepowtarzalne i gwarantujące super warunki do nurkowania.

Wyjazd na nurkowanie na Filipiny

Jeśli pojedziemy na zorganizowany wyjazd to będzie bezpieczniej dla nas, ale również dotrzemy w te miejsce, które są najlepsze. Te osoby, które się na tym nie znają mogą mieć z tym problemy. W cenie mamy przeloty oraz wszystkie transfery w porcie lotniczym.

Płacimy również za cztery noce ze śniadaniami, a zatem mamy zapewnione wszystko, co jest nam potrzebne. Będziemy nurkować przy Puerto Galera oraz w rezerwacje przyrody Verde Island. Kolejne cztery noce spędzimy na wyspie Sangat i tutaj mamy już pełne wyżywienie. Oczywiście można liczyć na opiekę polskojęzycznego pilota i pamiątkę od organizator całej tej wyjątkowej wyprawy. Jeśli wybierzemy Nurkowanie Filipiny to na pewno będziemy bardzo zadowoleni. Jest to jedno z najładniejszych miejsc na ziemi, dlatego trzeba tam polecieć i to wszystko sprawdzić na własne oczy. Na pewno będziemy chcieli tam ciągle wracać, bo to miejsce nas po prostu urzeknie.